Aktuality
Skvělé výsledky v okresních kolech!

V sobotu 19. května proběhla závěrečná část okresního kola hry Plamen 2018. Družstvo starších žáků ve složení Lucka, Naty, Vendy, Verča a Danča dokázalo v disciplíne štafeta 4x60m dosáhnout na krásné 5. místo. V disciplíně štafeta požárních dvojic to pak bylo 7. místo. A přestože jsme se zbývajících tří disciplín z důvodu malého počtu závodníků neúčastnili, polepšili jsme si v celoročním pořadí na 9. místo ze 30 zapojených kolektivů.

Kompletní výsledky soutěže starších žáků zde.

V neděli 20. května pak proběhla okresní soutěž dorostu, naše závodnice zde byly vůbec poprvé. Nejlepšího výsledku dosáhla Danča, která vyhrála ve své kategorii 100m i dvojboj, stejně jako ostatní holky neudělala chybu v testu a to ji dovedlo na celkové 1. místo a postup na krajské kolo, které se bude konat 10. června v Českém Těšíně. Ani ostatní závodnice se nenechaly zahanbit. Míša bohužel neudržela 3. místo po podzimu, a brala končené 4. místo. Verča, která na podzim nestartovala, si nevedla vůbec špatně, na 100m dokonce brala 2. místo v kategorii hned za Dančou a celkově vybojovala 7. místo. Domča skončila celkově na 10. místě. A Terka, která vinou zranění nenastoupila do závěrečného dvojboje, skončila 11.. Celkem se v kategorii zapojilo 20 dorostenek.

Kompletní výsledky dorostu zde.

Všechny závodnice dorostu i žáků si zaslouží obrovskou pochvalu za předvedené výkony!

Tréninky přípravky

Nově funguje v našem SDH družstva přípravky a mladších žáků, tréninky probíhají vždy v pátek v 16:30. V případě pěkného počasí sraz na cvičišti u bytovky, jinak v hasičárně.

Požární ochrana očima dětí 2018

V krajském kole soutěže požární ochrana očima dětí skončila Vendy na skvělém 2. místě.

I v letošním roce se našim hasičkám zadařilo v okresním kole umělecké soutěže Požární ochrana očima dětí.

V kategorii ZŠ4, kde se hodnotí obrázky, skončila na 1. místě Danča a na 2. místě Domča.

V literární kategorii L2 skončila Vendy na 1. místě.

Všechna zmíněná díla postoupila do krajského kola.

Předání ocenění úspěšným soutěžícím proběhne ve středu 6. června v Místku.

Kalendář

Kalendář tréninků a dalších akcí.

úterý 22. 5. 2018 16:00 - 17:30 Trénink - žáci, dorostenci hasičárna
čtvrtek 24. 5. 2018 16:00 - 17:30 Trénink - žáci, dorostenci hasičárna
pátek 25. 5. 2018 16:30 - 17:30 Trénink - přípravka
sobota 26. 5. 2018 12:00 3. kolo MSL MH - dorost Krmelín
sobota 26. 5. 2018 13:00 4. kolo MSL MH - dorost Petřvaldík
neděle 27. 5. 2018 8:30 5. kolo MSL MH Fryčovice
sobota 2. 6. 2018 9:00 6. kolo MSL MH Nýdek
sobota 2. 6. 2018 13:00 7. kolo MSL MH - Memoriál Filipa Juříka Rychaltice
neděle 3. 6. 2018 Soutěž v PÚ Paskov
pátek 8. 6. 2018 19:00 Noční soutěž v PÚ Vyšní Lhoty
sobota 9. 6. 2018 9:00 8. kolo MSL MH Hnojník
neděle 10. 6. 2018 8:30 9. kolo MSL MH Jistebník
neděle 10. 6. 2018 Soutěž v PÚ Ostravice
29. 6. - 3. 7. 2018 Soustředění Horní Bečva a okolí
Účast na schůzkách

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od května 2018 do června 2018.

Jméno 3. 5. 8. 5. 10. 5. 15. 5. 17. 5. body
Danča 13
Domča 15
Lucka 13
Martin 13
Míša 15
Naty 9
Terka 15
Vendy 11
Verča 13

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od března 2018 do dubna 2018.

Jméno 2. 3. 9. 3. 16. 3. 23. 3. 27. 3. 29. 3. 3. 4. 5. 4. 12. 4. 17. 4. 19. 4. 24. 4. 26. 4. body
Danča 37 (95 %)
Domča 37 (95 %)
Lucka 33 (85 %)
Míša 37 (95 %)
Naty 31 (79 %)
Terka 31 (79 %)
Vendy 39 (100 %)
Verča 29 (74 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od listopadu 2017 do února 2018.

Jméno 3. 11. 17. 11. 24. 11. 1. 12. 8. 12. 15. 12. 5. 1. 12. 1. 19. 1. 26. 1. 2. 2. 4. 2. 9. 2. 23. 2. 27. 2. body
Danča 29 (64 %)
Domča 34 (76 %)
Lucka 35 (78 %)
Míša 26 (58 %)
Naty 37 (82 %)
Terka 41 (91 %)
Vendy 41 (91 %)
Verča 41 (91 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od srpna do října 2017.

Jméno 24. 8. 29. 8. 31. 8. 5. 9. 7. 9. 14. 9. 19. 9. 21. 9. 26. 9. 28. 9. 3. 10. 5. 10. 10. 10. 12. 10. 17. 10. 19. 10. 24. 10. 31. 10. body
Danča 48 (89 %)
Domča 50 (93 %)
Inuška 18 (33 %)
Lucka 50 (93 %)
Míša 48 (89 %)
Naty 54 (100 %)
Terka 52 (96 %)
Vendy 48 (89 %)
Verča 54 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v květnu a červnu 2017.

Jméno 2. 5. 4. 5. 9. 5. 11. 5. 16. 5. 18. 5. 23. 5. 25. 5. 30. 5. 1. 6. 7. 6. 13. 6. 15. 6. 20. 6. 22. 6. 27. 6. body
Daniela J. 38 (79 %)
Dominika M. 46 (96 %)
Ingrid B. 18 (38 %)
Lucie S. 44 (92 %)
Michaela D. 44 (92 %)
Natálie R. 42 (88 %)
Tereza S. 42 (88 %)
Vendula J. 38 (79 %)
Veronika B. 48 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v březnu a dubnu 2017.

Jméno 3. 3. 7. 3. 10. 3. 14. 3. 17. 3. 21. 3. 24. 3. 28. 3. 31. 3. 4. 4. 6. 4. 11. 4. 18. 4. 20. 4. 25. 4. 27. 4. body
Daniela J. 34 (71 %)
Dominika M. 46 (96 %)
Ingrid B. 42 (88 %)
Lucie S. 44 (92 %)
Michaela D. 44 (92 %)
Natálie R. 44 (92 %)
Tereza S. 44 (92 %)
Vendula J. 38 (79 %)
Veronika B. 48 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od listopadu 2016 do února 2017.

Jméno 4. 11. 18. 11. 25. 11. 2. 12. 9. 12. 16. 12. 6. 1. 27. 1. 31. 1. 3. 2. 7. 2. 10. 2. 14. 2. 16. 2. 17. 2. 21. 2. 24. 2. 28. 2. body
Adéla Z. 16 (30 %)
Daniela J. 38 (70 %)
Dominika M. 42 (78 %)
Ingrid B. 44 (81 %)
Lucie S. 48 (89 %)
Michaela D. 50 (93 %)
Natálie R. 40 (74 %)
Tereza S. 50 (93 %)
Vendula J. 42 (78 %)
Veronika B. 52 (96 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v září a říjnu 2016.

Jméno 2.9. 9.9. 16.9. 20.9. 27.9. 31.9. 4.10. 7.10. 11.10. 14.10. 18.10. 21.10. 25.10. body
Adéla Z. 28 (72 %)
Daniela J. 29 (74 %)
Dominika M. 39 (100 %)
Ingrid B. 15 (38 %)
Lucie S. 39 (100 %)
Magdaléna V. 0 (0 %)
Matěj T. 0 (0 %)
Michaela D. 39 (100 %)
Natálie R. 31 (79 %)
Petr O. 0 (0 %)
Tereza S. 39 (100 %)
Vendula J. 28 (72 %)
Veronika B. 39 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v květnu a červnu 2016.

Jméno 3.5. 10.5. 13.5. 17.5. 20.5. 24.5. 26.5. 31.5. 3.6. 7.6. 10.6. 14.6. 17.6. 21.6. 28.6. body
Adéla Z. 28
Daniela J. 37
Dominika M. 39
Ingrid B. 3
Lucie S. 40
Magdaléna V. 27
Matěj T. 10
Michaela D. 45
Natálie R. 29
Petr O. 0
Tereza S. 45
Vendula J. 31
Veronika B. 45

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v březnu a dubnu 2016.

Jméno 1.3. 4.3. 8.3. 15.3. 18.3. 22.3. 29.3. 1.4. 5.4. 8.4. 12.4. 15.4. 19.4. 22.4. 29.4. body
Adéla Z. 20
Daniela J. 39
Ingrid B. 34
Lucie S. 32
Magdaléna V. 11
Michaela D. 31
Natálie R. 39
Petr O. 1
Tereza S. 37
Vendula J. 40
Vendula Ch. 3
Veronika B. 43

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od listopadu 2015.

Jméno 6.11. 13.11. 20.11. 11.12. 18.12. 8.1. 15.1. 22.1. 29.1. 12.2. 19.2. 26.2. body
Adéla Z. 13
Daniela J. 22
Ingrid B. 32
Lucie S. 26
Magdaléna V. 21
Matěj T. 0
Michaela D. 27
Natálie R. 30
Petr O. 0
Tereza S. 34
Vendula J. 26
Veronika B. 32

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v období od září 2015.

Jméno 4.9. 11.9. 22.9. 25.9. 29.9. 2.10. 6.10. 9.10. 13.10. 16.10. 20.10. 23.10.
Adéla Z.
Daniela J.
Ingrid B.
Lucie S.
Magdaléna V.
Matěj T.
Michaela D.
Natálie R.
Petr O.
Tereza S.
Vendula J.
Veronika B.
Výsledky soutěží
Výsledky soutěží v roce 2014 - bude doplněno
Výsledky soutěží v roce 2015
17. 10. Frýdek-Místek Plamen 2016 - závod požárnické všestrannosti
Výsledky soutěží v roce 2016
Datum Místo Soutěž Výsledek Umístění Počet družstev
5. 3. Frýdek-Místek Plamen 2016 - hadicová a uzlová štafeta 34,65 / 60,69 9. / 9. 24
16. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2016 24 (20:03) / 23 (15:00) 7. / 8. 21
14. 5. Frýdek-Místek Plamen 2016 - štafety 4x60m, dvojic a CTIF NP / 98,50 14. / 14. 15 / 17
28. 5. Rychaltice Plamen 2016 - útok s vodou, útok CTIF 29,31 / 152,90 5. / 7. 13 / 9
28. 5. Rychaltice Plamen 2016 - konečné pořadí 73 9. 28
12. 6. Jistebník Pohárová soutěž v PÚ 16,5xx ?? ??
12. 6. Ostravice Pohárová soutěž v PÚ 19,940 11. 17
18. 6. Řepiště Pohárová soutěž v PÚ NP - 18
19. 6. Oprechtice Pohárová soutěž v PÚ 26,749 17. 22
24. 6. Vyšní Lhoty Noční pohárová soutěž v PÚ 18,608 6. 23
26. 8. Oprechtice Noční pohárová soutěž v PÚ 18,999 10. 15
3. 9. Petřvald Pohárová soutěž v PÚ NP - 19
3. 9. Brušperk Pohárová soutěž v PÚ NP - 21
4. 9. Proskovice Pohárová soutěž v PÚ 16,988 3. 7
10. 9. Bruzovice Pohárová soutěž v PÚ 16,00 11. 20
1. 10. Vratimov Memoriál Lukáše Pastrňáka - ZPV 35:00 6. 25
15. 10. Pražmo Plamen 2017 - ZPV 32:36 7. 28
Výsledky soutěží v roce 2017
Datum Místo Soutěž Výsledek Umístění Počet družstev
4. 3. Frýdek-Místek Plamen 2017 - hadicová a uzlová štafeta 34,25 / 34,53 7. / 3. 32
Plamen 2017 - průběžné pořadí 17 4. 33
8. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2017 23 (16:32) / 22 (21:22) 8. / 15. 26
Fotogalerie
Fotogalerie za rok 2014
8.3. Místek Hadicová a uzlová štafeta 2014
20.7. Rychaltice Dětský den 2014
Fotogalerie za rok 2015
12.4. Rychaltice Oslavy 120. let SDH
18.4. Fryčovice Fryčovický braňák 2015
2.5. Rychaltice Okrsková soutěž 2015
30.5. Trojanovice Soutěž v Trojanovicích 2015
28.6. Horní Bečva Výlet mladých hasičů 2015
19.7. Rychaltice Dětský den 2015
17.10. Frýdek-Místek Závod požárnické všestrannosti 2015
24.10. Dolní Sklenov Masarykova vatra 2015
27.11.-28.11. Rychaltice, Ostrava Noc v hasičárně a exkurze u hasičů
Fotogalerie za rok 2016
6. 2. Dolní Sklenov Pochování basy 2016
5. 3. Místek Hadicová a uzlová štafeta 2016
16. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2016
30. 4. Rychaltice Stavění máje 2016
14. 5. Frýdek Štafety Plamen 2016
28. 5. Rychaltice Útoky Plamen 2016
12. 6. Jistebník, Ostravice Soutěže Jistebník a Ostravice 2016
18. 6. Kozlovice Den s IZS - Jsme v bezpečí!
19. 6. Oprechtice Soutěž Oprechtice 2016
1. 7. - 4. 7. Horní Bečva Soustředění MH 2016
17. 7. Rychaltice Dětský den 2016
3. 9. Petřvald Soutěž Petřvald 2016
3. 9. Brušperk Soutěž Brušperk 2016
4. 9. Proskovice Soutěž Proskovice 2016
1. 10. Vratimov Memoriál Lukáše Pastrňáka Vratimov 2016
15. 10. Pražmo Plamen 2017 - závod požárnické všestrannosti
28. 10. Dolní Sklenov Masarykova vatra 2016
11. 11. - 12. 11. Noc v hasičárně a výlet do Poodří
Fotogalerie za rok 2017
25. 2. Dolní Sklenov Pochování basy 2017
4. 3. Místek Hadicová a uzlová štafeta 2017
8. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2017
6. 5. Nová Ves 1. kolo MSL v Nové Vsi
6. 5. Myslík Okrsková soutěž na Myslíku
6. 5. Malenovice 2. kolo MSL v Malenovicích
13. 5. Frýdek Plamen 2017 - okresní kolo
20. 5. Krmelín 3. kolo MSL v Krmelíně
21. 5. Fryčovice 4. kolo MSL ve Fryčovicích
27. 5. Nýdek 5. kolo MSL v Nýdku
28. 5. Petřvladík 6. kolo MSL v Petřvaldíku
10. 6. Hnojník 8. kolo MSL v Hnojníku
10. 6. Rychaltice 1. ročník Memoriálu Filipa Juříka
17. 6. Řepiště 10. kolo MSL v Řepišti
30. 6. - 4. 7. Horní Bečva Soustředění na Horní Bečvě
16. 7. Rychaltice Dětský den 2017
5. 10. Rychaltice Focení týmu MH v hasičárně
Kontakt
  • Hlavní vedoucí: Ivan Rožnovský
  • Telefon: 721 938 689
  • E-mail: ivan.roznovsky@gmail.com