Aktuality
Prázdniny

Momentálně probíhají letní prázdniny. Pravidelné tréninky nejsou. Pokud bude dost dětí k dispozici, zúčastníme se 5. 8. soutěže na Hukvaldech. V tom případě by proběhl trénink v týdnu před soutěží.

Pravidelné tréninky budou opět zahájeny od 24. srpna. Budeme se připravovat na čtyři zbývající soutěže MSL MH.

Fotky ze soustředění

Do fotogalerie byly přidány fotky ze soustředění na Horní Bečvě.

Moravskoslezská liga v požárním útoku 2017
Výsledky jednotlivých kol
datum místo čas umístění body
6. 5. Nová Ves 14,94 6. 17
6. 5. Malenovice N N 5
20. 5. Krmelín 21,90 13. 10
21. 5. Fryčovice 22,79 11. 12
27. 5. Nýdek 21,62 14. 9
28. 5. Petřvaldík 14,59 5. 18
4. 6. Paskov 18,27 9. 14
10. 6. Hnojník 13,91 2. 24
11. 6. Jistebník 13,96 7. 16
17. 6. Řepiště 14,56 6. 17
18. 6. Oprechtice 13,533 5. 18
Průběžné pořadí po 11. kole
pořadí družstvo body
1. Malenovice A 247
2. Nová Ves A 233
3. Jistebník 202
4. Petřvaldík 196
4. Brušperk A 196
6. Nová Ves B 186
7. Malenovice B 182
8. Rychaltice 160
9. Paskov 148
 
pořadí družstvo body
10. Lubno 145
11. Pržno 132
12. Nýdek 130
13. Oprechtice 129
14. Řepiště 124
15. Fryčovice 107
16. Brušperk B 92
17. Petřvald 60
Následující kola MSL
datum místo
2. 9. Brušperk
9. 9. Bruzovice
9. 9. Lubno
10. 9. Lučina
Kalendář

Kalendář tréninků a dalších akcí.

sobota 5. 8. 2017 9:00 Soutěž v PÚ - v případě zájmu Hukvaldy - myslivecká chata
čtvrtek 24. 8. 2017 16:30 - 18:30 Trénink hasičárna
sobota 26. 8. 2017 20:00 Noční soutěž v PÚ - v případě zájmu Oprechtice
úterý 29. 8. 2017 16:30 - 18:30 Trénink hasičárna
čtvrtek 31. 8. 2017 16:30 - 18:30 Trénink hasičárna
sobota 2. 9. 2017 10:00 12. kolo MSL MH v PÚ Brušperk
sobota 2. 9. 2017 19:00 Noční soutěž v PÚ - v případě zájmu Klimkovice
úterý 5. 9. 2017 16:30 - 18:30 Trénink hasičárna
čtvrtek 7. 9. 2017 16:30 - 18:30 Trénink hasičárna
sobota 9. 9. 2017 9:00 13. kolo MSL MH v PÚ Bruzovice
sobota 9. 9. 2017 13:00 14. kolo MSL MH v PÚ Lubno
neděle 10. 9. 2017 8:30 15. kolo MSL MH v PÚ Lučina
sobota 30. 9. 2017 9:00 Soutěž v PÚ - v případě zájmu Kunčice p. O.
Účast na schůzkách

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v květnu a červnu 2017.

Jméno 2. 5. 4. 5. 9. 5. 11. 5. 16. 5. 18. 5. 23. 5. 25. 5. 30. 5. 1. 6. 7. 6. 13. 6. 15. 6. 20. 6. 22. 6. 27. 6. body
Daniela J. 38 (79 %)
Dominika M. 46 (96 %)
Ingrid B. 18 (38 %)
Lucie S. 44 (92 %)
Michaela D. 44 (92 %)
Natálie R. 42 (88 %)
Tereza S. 42 (88 %)
Vendula J. 38 (79 %)
Veronika B. 48 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v březnu a dubnu 2017.

Jméno 3. 3. 7. 3. 10. 3. 14. 3. 17. 3. 21. 3. 24. 3. 28. 3. 31. 3. 4. 4. 6. 4. 11. 4. 18. 4. 20. 4. 25. 4. 27. 4. body
Daniela J. 34 (71 %)
Dominika M. 46 (96 %)
Ingrid B. 42 (88 %)
Lucie S. 44 (92 %)
Michaela D. 44 (92 %)
Natálie R. 44 (92 %)
Tereza S. 44 (92 %)
Vendula J. 38 (79 %)
Veronika B. 48 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od listopadu 2016 do února 2017.

Jméno 4. 11. 18. 11. 25. 11. 2. 12. 9. 12. 16. 12. 6. 1. 27. 1. 31. 1. 3. 2. 7. 2. 10. 2. 14. 2. 16. 2. 17. 2. 21. 2. 24. 2. 28. 2. body
Adéla Z. 16 (30 %)
Daniela J. 38 (70 %)
Dominika M. 42 (78 %)
Ingrid B. 44 (81 %)
Lucie S. 48 (89 %)
Michaela D. 50 (93 %)
Natálie R. 40 (74 %)
Tereza S. 50 (93 %)
Vendula J. 42 (78 %)
Veronika B. 52 (96 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v září a říjnu 2016.

Jméno 2.9. 9.9. 16.9. 20.9. 27.9. 31.9. 4.10. 7.10. 11.10. 14.10. 18.10. 21.10. 25.10. body
Adéla Z. 28 (72 %)
Daniela J. 29 (74 %)
Dominika M. 39 (100 %)
Ingrid B. 15 (38 %)
Lucie S. 39 (100 %)
Magdaléna V. 0 (0 %)
Matěj T. 0 (0 %)
Michaela D. 39 (100 %)
Natálie R. 31 (79 %)
Petr O. 0 (0 %)
Tereza S. 39 (100 %)
Vendula J. 28 (72 %)
Veronika B. 39 (100 %)

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v květnu a červnu 2016.

Jméno 3.5. 10.5. 13.5. 17.5. 20.5. 24.5. 26.5. 31.5. 3.6. 7.6. 10.6. 14.6. 17.6. 21.6. 28.6. body
Adéla Z. 28
Daniela J. 37
Dominika M. 39
Ingrid B. 3
Lucie S. 40
Magdaléna V. 27
Matěj T. 10
Michaela D. 45
Natálie R. 29
Petr O. 0
Tereza S. 45
Vendula J. 31
Veronika B. 45

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v březnu a dubnu 2016.

Jméno 1.3. 4.3. 8.3. 15.3. 18.3. 22.3. 29.3. 1.4. 5.4. 8.4. 12.4. 15.4. 19.4. 22.4. 29.4. body
Adéla Z. 20
Daniela J. 39
Ingrid B. 34
Lucie S. 32
Magdaléna V. 11
Michaela D. 31
Natálie R. 39
Petr O. 1
Tereza S. 37
Vendula J. 40
Vendula Ch. 3
Veronika B. 43

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách od listopadu 2015.

Jméno 6.11. 13.11. 20.11. 11.12. 18.12. 8.1. 15.1. 22.1. 29.1. 12.2. 19.2. 26.2. body
Adéla Z. 13
Daniela J. 22
Ingrid B. 32
Lucie S. 26
Magdaléna V. 21
Matěj T. 0
Michaela D. 27
Natálie R. 30
Petr O. 0
Tereza S. 34
Vendula J. 26
Veronika B. 32

Níže je uvedena účast jednotlivých mladých hasičů na schůzkách v období od září 2015.

Jméno 4.9. 11.9. 22.9. 25.9. 29.9. 2.10. 6.10. 9.10. 13.10. 16.10. 20.10. 23.10.
Adéla Z.
Daniela J.
Ingrid B.
Lucie S.
Magdaléna V.
Matěj T.
Michaela D.
Natálie R.
Petr O.
Tereza S.
Vendula J.
Veronika B.
Výsledky soutěží
Výsledky soutěží v roce 2014 - bude doplněno
Výsledky soutěží v roce 2015
17. 10. Frýdek-Místek Plamen 2016 - závod požárnické všestrannosti
Výsledky soutěží v roce 2016
Datum Místo Soutěž Výsledek Umístění Počet družstev
5. 3. Frýdek-Místek Plamen 2016 - hadicová a uzlová štafeta 34,65 / 60,69 9. / 9. 24
16. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2016 24 (20:03) / 23 (15:00) 7. / 8. 21
14. 5. Frýdek-Místek Plamen 2016 - štafety 4x60m, dvojic a CTIF NP / 98,50 14. / 14. 15 / 17
28. 5. Rychaltice Plamen 2016 - útok s vodou, útok CTIF 29,31 / 152,90 5. / 7. 13 / 9
28. 5. Rychaltice Plamen 2016 - konečné pořadí 73 9. 28
12. 6. Jistebník Pohárová soutěž v PÚ 16,5xx ?? ??
12. 6. Ostravice Pohárová soutěž v PÚ 19,940 11. 17
18. 6. Řepiště Pohárová soutěž v PÚ NP - 18
19. 6. Oprechtice Pohárová soutěž v PÚ 26,749 17. 22
24. 6. Vyšní Lhoty Noční pohárová soutěž v PÚ 18,608 6. 23
26. 8. Oprechtice Noční pohárová soutěž v PÚ 18,999 10. 15
3. 9. Petřvald Pohárová soutěž v PÚ NP - 19
3. 9. Brušperk Pohárová soutěž v PÚ NP - 21
4. 9. Proskovice Pohárová soutěž v PÚ 16,988 3. 7
10. 9. Bruzovice Pohárová soutěž v PÚ 16,00 11. 20
1. 10. Vratimov Memoriál Lukáše Pastrňáka - ZPV 35:00 6. 25
15. 10. Pražmo Plamen 2017 - ZPV 32:36 7. 28
Výsledky soutěží v roce 2017
Datum Místo Soutěž Výsledek Umístění Počet družstev
4. 3. Frýdek-Místek Plamen 2017 - hadicová a uzlová štafeta 34,25 / 34,53 7. / 3. 32
Plamen 2017 - průběžné pořadí 17 4. 33
8. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2017 23 (16:32) / 22 (21:22) 8. / 15. 26
Fotogalerie
Fotogalerie za rok 2014
8.3. Místek Hadicová a uzlová štafeta 2014
20.7. Rychaltice Dětský den 2014
Fotogalerie za rok 2015
12.4. Rychaltice Oslavy 120. let SDH
18.4. Fryčovice Fryčovický braňák 2015
2.5. Rychaltice Okrsková soutěž 2015
30.5. Trojanovice Soutěž v Trojanovicích 2015
28.6. Horní Bečva Výlet mladých hasičů 2015
19.7. Rychaltice Dětský den 2015
17.10. Frýdek-Místek Závod požárnické všestrannosti 2015
24.10. Dolní Sklenov Masarykova vatra 2015
27.11.-28.11. Rychaltice, Ostrava Noc v hasičárně a exkurze u hasičů
Fotogalerie za rok 2016
6. 2. Dolní Sklenov Pochování basy 2016
5. 3. Místek Hadicová a uzlová štafeta 2016
16. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2016
30. 4. Rychaltice Stavění máje 2016
14. 5. Frýdek Štafety Plamen 2016
28. 5. Rychaltice Útoky Plamen 2016
12. 6. Jistebník, Ostravice Soutěže Jistebník a Ostravice 2016
18. 6. Kozlovice Den s IZS - Jsme v bezpečí!
19. 6. Oprechtice Soutěž Oprechtice 2016
1. 7. - 4. 7. Horní Bečva Soustředění MH 2016
17. 7. Rychaltice Dětský den 2016
3. 9. Petřvald Soutěž Petřvald 2016
3. 9. Brušperk Soutěž Brušperk 2016
4. 9. Proskovice Soutěž Proskovice 2016
1. 10. Vratimov Memoriál Lukáše Pastrňáka Vratimov 2016
15. 10. Pražmo Plamen 2017 - závod požárnické všestrannosti
28. 10. Dolní Sklenov Masarykova vatra 2016
11. 11. - 12. 11. Noc v hasičárně a výlet do Poodří
Fotogalerie za rok 2017
25. 2. Dolní Sklenov Pochování basy 2017
4. 3. Místek Hadicová a uzlová štafeta 2017
8. 4. Fryčovice Fryčovický braňák 2017
6. 5. Nová Ves 1. kolo MSL v Nové Vsi
6. 5. Myslík Okrsková soutěž na Myslíku
6. 5. Malenovice 2. kolo MSL v Malenovicích
13. 5. Frýdek Plamen 2017 - okresní kolo
20. 5. Krmelín 3. kolo MSL v Krmelíně
21. 5. Fryčovice 4. kolo MSL ve Fryčovicích
27. 5. Nýdek 5. kolo MSL v Nýdku
28. 5. Petřvladík 6. kolo MSL v Petřvaldíku
10. 6. Hnojník 8. kolo MSL v Hnojníku
10. 6. Rychaltice 1. ročník Memoriálu Filipa Juříka
17. 6. Řepiště 10. kolo MSL v Řepišti
30. 6. - 4. 7. Horní Bečva Soustředění na Horní Bečvě
Kontakt
  • Hlavní vedoucí: Ivan Rožnovský
  • Telefon: 721 938 689
  • E-mail: ivan.roznovsky@gmail.com